Хостинг Minecraft
Хостинг серверов » Магнет хранилище » 300 АРИЙЦЕВ СПАРТАНЦЕВ ГОБЛИН

300 АРИЙЦЕВ СПАРТАНЦЕВ ГОБЛИН

300 АРИЙЦЕВ СПАРТАНЦЕВ ГОБЛИН

Год выпуска: 2007
Страна: США
Жанр: пародия,смешной перевод
Режиссер: Зак Снайдер (Михаил Нойманн)

В ролях: Джерард Батлер, Лина Хэди, Доминик Уэст, Дэвид Уэнэм, Винсент Риган, Михаэль Фассбендер, Том Уисдом, Эндрю Пливин, Эндрю Тирнан, Родриго Санторо, Джовани Чиммино, Стивен МакХэтти


Описание:
Смішний переклад фільму "300 спартанців".
Армія мусульман-глобалізаторів під предвадітельством Ахмадініджада завойовує все нові землі, схиляючи населення до своєї віри. На їх шляху встають Спартанці. Люди з жорсткою військовою системою, расистськими переконаннями, плановою економікою і бісексуальним способом життя.

Я думаю дуже багатьом не зовсім сподобався фільм "300 спартанців". Це відмінна екшн-картина, але в іншому сюжет залишає бажати кращого. Є три основні речі, до яких у мене є претензії в цьому фільмі. Саме на них і будується мій смішний переклад.

По-перше фільм "300" є черги робіт із серії "як хороші хлопці борються проти поганих хлопців за свободу". Така типова американська пропаганда. До того ж багато критики відзначили те, що картина вийшла під час загострення відносин між США та Іраном. Хоча автори фільму, звичайно ж, всі отрецалі. Тому в моєму фільмі з'явився Ахмадініджад, мусульмани і розмови про загрозу тероризму та атомної бомби. "Хороші хлопці" - спартанці в моєму фільмі стали зовсім не такими гарними, а "погані хлопці" зовсім не такими поганими. А прихована пропаганда американських ідей перетворилася на відкриту. З притаманним їй цинізмом і подвійними стандартами.

По друге фільм "300" є по суті збором героїв, спецефектов та ідей з інших, подібних блокбастерів. Думаю будь-який любитель кіно це помітить. Тому в моєму фільмі я вирішив відкрити карти і показати з яких саме картин був злизаний цей шедевр. Для цього у фільмі з'являються герої з інших картин. Наприклад урод-зрадник став Голумном з володаря кілець, а "безсмертні", по суті, перетворилися на орків. До того ж для цих цілей була використана маса вставок з інших фільмів, таких як:
Володар кілець, братство кільця.
Володар кілець, повернення короля (режісерская версія)
Гладіатор
Троя
Олександр
Лістрада
Ворог біля воріт
Еквілібріум
Бійцівський клуб
Олімпія
Всі вони тісно переплітаються з основним сюжетом, злившись в єдине ціле.

Крім того у фільмі використовується музика з інших блокбастерів, таких як "матриця", "гладіатор", і.т.д. Хоча основною музичною темою є пісні групи Rammstein, в основному інструментал, і в основному не найвідоміші пісні, які в озвучці використовують занадто часто. Крім цього у фільмі є німецькі військові марші, арабська музика, музика з фільмів "бійцівський клуб", "реквієм за мрією", "падіння чорного яструба" та багато іншого.

По-третє картину "300" не можна назвати історичним фільмом. Навіть якщо закрити очі на те, що це фентезі, все одно багато показано не зовсім правильно. Спартанці у фільмі представляють із себе таких героїв, їх строєм можна тільки захоплюватися. У фільмі немає ні слова ні про те, що спартанці насправді були такими-ж завойовниками як і Ксеркс, ні про ілотов, які знаходилися у спартанців в рабському положенні, ні про гомосексуалізм, який у Спарті процвітав, і на основі якого навіть будувалася військова спартанська філософія.

У моєму фільмі все по іншому. Незважаючи на те, що це пародія, багато в чому вона набагато більш об'ємно показує, яким саме було спартанське суспільство насправді. Спартанці в ньому є рассістамі, так як вважають себе прямими нащадками Геракла, відповідно вищою расою. Таке світогляд був абсолютно нормальним для давньої Греції. Їх економічний лад сильно нагадує радянський, тому що так воно й було. У Спарті всі повинні були жити однаково, ніяких привілеїв навіть для царів. Від чого і пішла словосполучення: "спартанський спосіб життя". У Спарті були особливі гроші, які швидко іржавіли, для того, щоб збирати їх було безглуздий. Валюта інших держав у Спарті була заборонена. Що стосується теми гомосексуалізму. Як відомо, в ті часи він був поширений у всій стародавньої Греції. І Спарта у цій справі стояла на першому місці. Тут коханців ставили поруч один з одним у фаланзі, для того щоб ні краще билися. Що стосується протеїну, який згадується в моєму фільмі, то у спартанців його не було. Зате була чорна похебка, висококалорійний продукт, який окрім спартанців ніхто є не міг, всіх нудило.

Качество: DVDRip
Формат: MPEG
Видео кодек: DivX
Аудио кодек: MPEG Audio
Видео: Video: XVID 784x336 25.00fps [Stream 00]
Аудио: Audio: MPEG Audio 48000Hz stereo 224Kbps Stream 01

Скачать 300 АРИЙЦЕВ СПАРТАНЦЕВ ГОБЛИН (Goblin)
300 арийцев.avi (1,37 ГБ)